Kasy Fiskalne Online dla Salonów Fryzjerskich

Obowiązek wymiany urządzeń fiskalnych wchodzi w życie 1 lipca 2021. Według rozporządzenia kasy fiskalne z kopią papierową i elektroniczną mają zostać zastąpione urządzeniami online, które otrzymały homologację wydaną przez Główny Urząd Miar. 

Przy wyborze nowej kasy należy uwzględnić możliwość połączenia jej ze stabilnym internetem. Na rynku obecnie dostępne są urządzenia, które mają możliwość połączenia się za pomocą sieci LAN, sieci WiFi, Bluetooth lub karty GSM. 

Salon fryzjerski i połączenie kasy fiskalnej online z internetem

Salon fryzjerski, w którym będzie zainstalowana kasa online, powinien posiadać stabilne połączenie z siecią, tak aby umożliwić przesyłanie informacji o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas. Jeżeli nie jest możliwe zapewnienia sieci LAN lub WiFi zalecane jest zafiskalizowanie urządzenia z modemem GSM. Jest to najlepsze rozwiązanie w tym przypadku, ponieważ ciągły brak internetu lub niestabilne połączenie np. z WiFi może skutkować niewywiązaniem się z obowiązku Podatnika, o którym mowa w rozporządzeniu. 

Ceny kas fiskalnych online

Dla każdego wariantu połączeń urządzeń Producentów występują indywidualne ceny. Najtańsze kasy fiskalne są z możliwością połączenia ich z siecią LAN, następnie WiFi i z modemem GSM. Sprawdź dostępne produkty w naszym sklepie i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojego salonu fryzjerskiego. Zapewniamy szkolenie i doradzenie przy wyborze oraz informacje dotyczące zwrotu 700 zł za zakup nowej kasy online.